Hakkımızda

Başarınızı Paylaşmak İçin;

 • 1 Sertifika Programlarına Kaydol!

  Eğitim programları kariyerini en iyi noktaya getirmek için tasarlandı. Kariyerinde gelişmek ve iş başvurularında bir adım önde olmak adına kendine en uygun programı seçebilirsin.

 • 2 Dilediğin Zaman Öğren

  Her eğitim programı, kendi kendine öğrenme metoduyla hazırlanmıştır. Eğitimlere dilediğin zaman dilediğin yerde katılabilirsin.

 • 3 Eğitim Yeterliliğini İspatla

  Eğitim modüllerinde daha iyi öğrenebilmen için projeler, testler ve denemeler yer almaktadır. Eğitim programının tamamını bitir ve en az %70 öğrendiğini ispatla.

 • 4 Sertifikanı Al!

  Tebrikler BAŞARDIN! Başarını kanıtlamak ve paylaşmak için sertifikanı al. Bilgini ve yeteneğini kanıtlayabileceğin Onaylı Sertifikanı CV'ne altın harflerle yazdır.

Eğitimini Tamamla

Başarı Sertifikanı Al

Mezun ol! Sertifikanı kazan kariyerinde yıldızlaş.

+

Hedeflenen Katılımcı

+

Saat Eğitim

Biz Büyük Bir Aileyiz

 Boğaziçi Eğitim Kurumu, bireylerin eğitim ve beceri yeteneklerini geliştirmek için Türkiye’nin en büyük online eğitim platformunu hizmete açtı. Bu platform; herhangi bir konuda, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, çevrimiçi eğitimi herkes için mümkün kılmayı amaçlamaktadır.

Boğaziçi, hem bireysel hem de sosyal öğrenme ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Dilerseniz, ünite sonlarında veya sosyal platformlarda derslerle ilgili sorular sorarak, tartışarak sosyal bir öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Eğitimleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve kendi hızınızda takip edebilme imkanı sunuyoruz; çünkü öğrenmek için en iyi zamanın, sizin belirlediğiniz zaman olduğuna inanıyoruz.

Eğitim yoluyla herkesin hayatlarını  değiştirmeye ve nihayetinde ülkemizi ve dünyayı iyileştirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Boğaziçi, uzmanlar ile yaratıcı işbirliği içinde olması ve yenilikçi teknolojilerle eğitimi evrimleştirmesi eğitim özgürlüğüne evrensel erişim sağlama gayesindedir. Hizmetlerimiz ve eğitimlerimiz  öğrenme özgürlüğünü ve başarı için gerekli  araçları sunarak, işverenlerin, öğrenenlerin, yayıncıların ve çalışanların kendilerini ve başkalarını güçlendirmelerini sağlar.

Boğaziçi Eğitim Kurumu olarak sahip olduğumuz temel değerlerimiz:
 •  Öğrenci merkezli olma.
 •  İnovasyon temelli üretme ve değer oluşturma.
 •  Daha iyisi için sürekli gelişim.
 •  Çalışanların ve öğrencilerin gelişimine değer verme.
 •  Beklentileri aşan çözümler üretme.