HASTA KABUL KURSU

slider-1-k
28
Haz
SON BAŞVURU TARİHİ:
06/06/2020
HASTA KABUL KURSU
 • Online Eğitim
 • Sertifika
  Türkçe & İngilizce
 • Cihaz Desteği
 • Türkçe
850.00 ₺699.99 ₺

Sevgili öğrenciler, bu eğitim sonunda  Nişantaşı Üniversitesi veya Boğaziçi Enstitüsü mezunu olabilirsiniz. Nişantaşı Üniversitesine kaydolmak için lütfen bu sayfada kaydınızı yapınız. Boğaziçi Enstitüsü onaylı eğitime kaydolmak için lütfen tıklayınız.

Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Kursu Uzaktan Eğitim Süreci

Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Kursu mezunları bu eğitimde edindikleri bilgi ve yetkinlikle hastane, sağlık merkezi, poliklinikler ve benzeri sağlık kuruluşlarında iş imkanına sahip olmaktadırlar. Uzaktan eğitim Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Kursu sayesinde istediğiniz her yerden derslere erişebilirsiniz. Eğitim sistemi size bu açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır. Kurs sonunda alacağınız Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik sertifikası hem dijital olarak hem de basılı belge olarak sizlere sunulmaktadır. 

υ) Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Kursu eğitim programı, alanında uzman 4 farklı akademisyen ve 1 iletişim uzmanı tarafından hazırlanmıştır. Eğitimler bireysel öğrenme hızına göre tasarlanmıştır. Hasta Kabul Eğitimi’ne dilediğiniz zaman başlayabilir ve istediğiniz hızda bitirebilirsiniz. Sertifikanız eğitim bittikten  sonra kargoya verilmektedir.

υ) Eğitimlere katılım için sınırlama yoktur. İstediğiniz zamanda ve yerde, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan (bilgisayar, tablet, telefon…)  eğitim alabilirsiniz.

υ) Sertifika sınavı Eduayen web sitesi üzerinden yapılır, sınava katılmak için belirli bir gün sınırlaması bulunmamaktadır. Eğitimi biten katılımcılarımız hazır olan sınav sistemine kendilerini hazır hissettiklerinde giriş yaparlar.

υ) Sınavda başarılı olan katılımcılar  sertifika almaya hak kazanacaktır.

υ) Eğitim sonunda İstanbul Nişantaşı Üniversitesi onaylı Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Sertifikanızı  alabileceksiniz.

Üniversite onaylı Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Danışmanlığı Kursu’na 2 adımda kolayca kaydolabilirsiniz.

1- “Hemen Al” butonuna tıklayın, ardından “Sepeti Görüntüle”  butonundan devam edin.

2- Ödeme Sayfasında sertifika adresinizi ve bilgilerinizi doldurun. Güvenli ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı seçin ve kurs kaydınızı tamamlayın.

Kayıt sonrası ödemeniz mali işler tarafından alınır. Öğrenci işleri başvurunuzdan bir saat sonra eğitiminizi aktif hale getirir. Ödemeniz sonrası kursa  istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Kursu eğitim içeriği alanında uzman 4 akademisyen ve 1 iletişim uzmanı tarafından oluşturulmuş ve video eğitim formatında sizin için hazırlanmıştır. Eğitim programı hazırlanırken tıbbi sekreterlerin ve hasta kabul görevlilerinin pratikte ihtiyaç duyacakları bilgi ve yetkinlikler dikkate alınmıştır. Daha önce benzer eğitimleri almış olan kursiyerlerin ve bu alanda çalışan tıbbi sekreterlerin görüşleri alınarak en uygun müfredat bileşeni oluşturulmuştur.

Eğitim konu başlıkları aşağıda yer almaktadır;

υ) Genel Sağlık ve Hastalık Bilgisi

υ) Tıbbi Sekreterin Görevleri, Özellikleri ve Türleri

υ) Randevu İşlemleri, Hasta Kabul ve Problem Çözme

υ) Sağlık ve Hasta Hizmetleri

υ) Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS)

υ) Tıbbi Terminoloji

υ) Tıpta Dosyalama ve Arşivleme Sistemi

υ) Hastane Yönetim Bilgi Sistemi

υ) Hastalıkların Uluslararası Dokümantasyon Sistemi (ICD Kodlaması)

υ) Tıbbi Etik

υ) Tıbbi Dökümanlar ve Hasta Dosyalarının Hukuksal Boyutu

υ) Sağlıkta Kalite Yönetim Sistemleri

υ) Sağlıkta Kalite Standartları

υ) İletişim ve İlişki Yönetimi

υ) Temel WORD Kullanım Bilgisi

υ) Temel EXCEL Kullanım Bilgisi

Eğitime kaydolan tüm katılımcılar Eduayen stüdyolarında hazırlanan bu  eğitim içeriklerine hemen ulaşabilir.

Eğitime dilediğiniz zaman başlayabilir, ara verebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğitim bitiş tarihini öğrenme hızınıza göre kendiniz belirlersiniz.

Eğitim Programını başarıyla tamamladığınız takdirde İstanbul Nişantaşı Üniversitesi onaylı Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Danışmanlığı sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Sertifikanız sistemde belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile gönderilmektedir.

Tüm eğitimlerimiz sertifikalıdır. Eğitim programını tam olarak bitirmiş veya sınavlarını başarıyla geçmiş katılımcılar sertifika alabilirler.

Evet,  sertifika için ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Eğitimi bitirdiğinizde  sertifika almaya hak kazanırsınız.

Eğitim sonunda İstanbul Nişantaşı Üniversitesi onaylı Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Danışmanlığı sertifikasını alırsınız. Sertifikanın üzerinde uzaktan eğitim yazmamaktadır.

Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Danışmanlığı Kursu’ndan mezun olan bireyler

υ) kamu hastaneleri,

υ) özel hastaneler,

υ) üniversite hastaneleri,

υ) poliklinikler,

υ) sağlık ocakları,

υ) eczaneler,

υ) muayenehaneler,

υ) sağlık kuruluşları,

υ) tıbbi laboratuvarlarda,

υ) tıp merkezlerinde,

ve benzeri tüm sağlık kurumlarında iş bulabilme imkanına sahiptirler.

Kurs İçeriği

Müfredat :95 (Dersler)

Eğitim Kurumu

Uzaktan Eğitim Merkezi

Eğitim programları kariyerini en iyi noktaya getirmek için tasarlandı. Kariyerinde gelişmek ve iş başvurularında bir adım önde olmak adına kendine en uygun programı seçebilirsin. Eğitimleri istediğin zaman, istediğin yerde ve kendi hızında takip edebilme imkanı sunuyoruz; çünkü öğrenmek için en iyi zamanın, senin belirlediğin zaman olduğuna inanıyoruz.Tüm katılımcılarımıza başarılar dileriz.

5.0

1 İnceleme

5 Yıldız
100%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
 • bunyamin

  Tebrik Ederim

  Verdiğiniz kaliteli eğitim için teşekkür ederim
850.00 ₺699.99 ₺